Marouk na Firmy.cz

Už je hotovo. Marouk otevřel zrekonstruovaný showroom

Už je hotovo. Po čtrnácti dnech. Firma Marouk, specialista na kancelářské židle a nábytek, dokončila rekonstrukci svého showroomu, který patří s více než 200 vzorky k největším v Brně.

Opravy probíhaly od 17. do 31. srpna, od 1. září je tak prodejna na Cejlu pro zákazníky opět přístupná. Jde o první rekonstrukci od roku 2012, kdy Marouk na současné adrese sídlí. „Celkově jsme vyladili naši prodejnu, aby odpovídala brandu. Zároveň jsme se snažili vytvořit prostředí, které reflektuje současné trendy. Je tedy jednoduché, čisté a prosvětlené,“ vysvětlila jednatelka Marouku Zuzana Pavelková.

A co se tedy změnilo? Mimo jiné podlahy, kde místo koberců dostal prostor moderní vinyl, osvětlení nebo výlohy, jimž dominují koberce ve firemní barvě (zelená). Nové jsou ale i například polepy na výlohách. To se týká nejen showroomu, ale také sousední výdejny e-shopu KupŽidle.cz.

Díky stavebním úpravám se zvětšila plocha samotné prodejny. „Plocha je teď mnohem přehlednější, jednotlivé židle a stoly na ní vyniknou. Věřím, že se zde budou cítit dobře zákazníci i naši zaměstnanci,“ doplnila Pavelková.

showroomu se navíc objeví novinky. Marouk nově zařadil do své nabídky kancelářský nábytek značky Mias, jež patří poslední tři desetiletí k předním českým výrobcům nábytku. Dodává vlastní řešení kancelářských a komerčních interiérů do mnoha významných firem v Česku i zahraničí.

„Jedná se o moderní kancelářský nábytek, který se vyrábí v trendy barvách. Za jeho největší výhodu oproti konkurenci považuji fakt, že jej výrobce nabízí standardně v celé řadě velikostí, což není u konkurence běžné,“ vyzdvihl značku Mias vedoucí prodejny Marouk Tomáš Lanč.

Jde o druhou změnu v Marouku v krátké době. Na začátku března brněnská společnost otevřela nové sklady a výdejnu e-shopu, která leží pouhých 30 metrů napravo od showroomu.

V ní si lze vyzkoušet některé populární produkty z e-shopu KupŽidle.cz, které svým charakterem nezapadají do koncepce showroomu. Jde například o relaxační nebo televizní křesla či herní židle a herní stoly.