Marouk na Firmy.cz

O nás

Můj tatínek mi jednou řekl, že úspěch záleží pouze na tom, jestli je člověk dostatečně houževnatý. Byl to zkušený obchodník s přirozeným instinktem a především člověk, který svůj úspěšný byznys s kancelářským nábytkem vybudoval od píky. Já mu stála po boku.

Když jsem v roce 2009 založila Marouk, nebyla to „střelba naslepo“. Věděla jsem, co to obnáší, co je třeba. A pomohla mi i zmíněná houževnatost. Začala jsem tak stavět na tom, co jsem se od něj naučila, a tím mohla pokračovat v rodinné tradici.

Myslím, že značka Marouk je dnes silná. Pozitivní odezva, která se k nám dnes a denně dostává, je důkaz toho, že celý náš tým odvádí dobrou práci.

Jelikož jsem si ve firmě prošla všechny pozice, vím, co kdo dělá, ale také to, co to obnáší. Proto oceňuji všechny zaměstnance, kteří se stabilizovali na svých postech. Protože to, co umí, není jen to, co jsem jim předala – neustále se totiž vzdělávají a zdokonalují, za což jim patří velký dík.

Vyvíjí se i výrobky a mění se jejich design, a to vše sledujeme díky novinkám a školením od dodavatelů. Navštěvujeme i české a mezinárodní veletrhy, kde získáváme nové znalosti a kontakty.

Montéry máme vyškolené a zručné z vlastních řad, ale spolupracujeme i s externisty – prověřenými fachmany, kteří svému řemeslu rozumí a vědí, co dělají. K závozům zboží a montážím používáme vlastní dodávku VW Transporter, která spolehlivě vše odveze. Při montáži zákazníka zaškolíme s používáním nábytku či židle a také po sobě uklidíme a odvezeme obalový materiál.

Máme hodně zákazníků, kteří se k nám vrací a šíří naše dobré jméno, a za to jsme jim vděční. Jejich spokojenost je pro nás odměna za snahu a námahu, kterou jsme do podnikání vložili. Zároveň nás těší, že můžeme šířit osvětu, jak se správně na židli sedí či jak židli vybrat nebo ji ideálně nastavit. Naše vize a zkušenosti šíříme díky seminářům zdravého sezení, které pořádáme pro firmy i širokou veřejnost.

Přijďte se k nám také posadit. Zjistíte, že jste ve správných rukou.

Zuzana Pavelková, majitelka

Proč k nám

Vizualizace kanceláře

Dvakrát měř, jednou řež, se říká. Zdarma Vám připravíme vizualizaci Vaší vysněné kanceláře.

Řešení na míru 

Poradíme Vám s výběrem nábytku vhodného přesně pro Vaše specifické potřeby.

Odborná montáž

S odvozem starého nábytku a obalových materiálů.

Zapůjčení zdarma

Zdarma Vám zapůjčíme židli, abyste si v pohodlí domova otestovali, jestli Vám vyhovuje.

Instruktáž sezení

Poradíme Vám, jak si nastavit židli či křeslo a jak správně sedět

Doprava až do kanceláře

Díky naší vlastní dopravě dodáme zboží v přesný čas a bez platby za vynášku.

3D návrh na počkání

Na prodejně Vám připravíme návrh, který můžeme rovnou ladit dle Vašich přání.


Přátelskost

Věříme, že spokojený zákazník je věrný zákazník. Proto přátelský a vlídný přístup u nás hraje hlavní roli.

Odbornost

Neustále se vzděláváme v oboru. Pracujeme jak na zlepšování našeho poradenství, tak na odbornosti montáží židlí a nábytku.

Módní trendy - Originalita

Sledováním nejnovějších trendů a zařazováním nových výrobků do nabídky Vám umožníme zařídit si bydlení přesně dle Vašeho vkusu.

Spolehlivost

U nás se můžete spolehnout na to, že co slíbíme, to také splníme. Vaši zakázku bez problému vyřídíme od objednávky až k doručení zboží.

Rychlost

Vždy se snažíme našim zákazníkům maximálně vyhovět a vyřídit jejich požadavky v co nejkratším možném termínu.

Důvěryhodnost

Upřímně si moc vážíme Vaší důvěry, kterou nám projevujete již od roku 2009 opakovanými nákupy a pozitivní zpětnou vazbou.

Služby navíc

•    Odborné poradenství při výběru židlí
•    Zapůjčení vzorků pouze na základě složené kauce, neúčtujeme půjčovné
•    Možnost návrhu nábytku  ve 3D
•    Záruční a pozáruční servis
•    V rámci Brna jsme schopni přijet k zákazníkovi na posouzení reklamace
•    Výměna pístů
•    Prodej náhradních dílů ke zboží z naší nabídky
•    Zboží vysoké kvality za přijatelné ceny